Windykacja zagraniczna

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 32 728 77 72

Zastanawiacie się Państwo, ile języków trzeba znać, aby skutecznie dochodzić swoich należności za granicą? Windykacja zagraniczna możliwa jest bez znajomości żadnego języka obcego!

Wystarczy jedynie skontaktować się z nami. Poprzez sieć spółek siostrzanych, biur partnerskich i zaprzyjaźnionych kancelarii prawnych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną obsługę należności w każdym miejscu na świecie. Inkasso Plus, korzystając z pomocy naszych sprawdzonych w wieloletniej współpracy zagranicznych partnerów, zleca dalszą obsługę windykacyjną. Cały proces kontaktowania się, monitowania i negocjowania z dłużnikiem bierze na siebie nasz partner działający w miejscu siedziby dłużnika. Przygotowywanie pism, sposób komunikowania się z dłużnikiem, tłumaczenia dokumentów, przepisy prawne obowiązujące w kraju dłużnika to już nie Państwa zmartwienie.
Pełną informację o podjętych działaniach i aktualnym statusie zleconej sprawy otrzymujecie Państwo na bieżąco, w języku ojczystym, bezpośrednio z naszego biura.
Usługa cross-border-inkasso, czyli windykacja międzynarodowa, obejmuje zarówno obsługę przedsądową, jak i prowadzenie spraw w postępowaniu nakazowym i egzekucyjnym.

Chlubimy się odzyskaniem wierzytelności od dłużników mających siedziby przede wszystkim w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Anglii, Rosji na Ukrainie, ale także w obu Amerykach, Afryce i Azji.


O szczegółach możesz porozmawiać bezpośrednio z działem handlowym: 32 728 77 72

KONTAKT


SIEDZIBA:
Inkasso Plus Sp. z o. o.
ul. Sowińskiego 46
40-018 Katowice
Tel: +48 327287700
Fax: +48 327287788
email:
info@inkasso-plus.pl
kontakt do inspektora ochrony danych:
iod@inkasso-plus.pl
Nasi partnerzy: