Windykacja zagraniczna

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 32-7289972

Zastanawiacie się zapewne Państwo, ile języków obcych trzeba znać, aby skutecznie dochodzić swoich należności za granicą? Żadnego.

Wystarczy jedynie skontaktować się z nami. Poprzez sieć spółek siostrzanych, biur partnerskich i zaprzyjaźnionych kancelarii prawnych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną obsługę należności w każdym miejscu na świecie. Inkasso Plus, korzystając z pomocy naszych sprawdzonych w wieloletniej współpracy zagranicznych partnerów, zleca dalszą obsługę windykacyjna. Cały proces kontaktowania się, monitowania i negocjowania z dłużnikiem bierze na siebie nasz partner działający w miejscu siedziby dłużnika. Przygotowywanie pism, sposób komunikowania się z dłużnikiem, tłumaczenia dokumentów, przepisy prawne obowiązujące w kraju dłużnika to już nie Państwa zmartwienie.
Pełną informację o podjętych działaniach i aktualnym statusie zleconej sprawy otrzymujecie Państwo na bieżąco, w języku ojczystym, bezpośrednio z naszego biura.
Usługa cross-border-inkasso obejmuje zarówno obsługę przedsądową jak i prowadzenie spraw w postępowaniu nakazowym i egzekucyjnym.

Chlubimy się odzyskaniem wierzytelności od dłużników mających siedziby w obu Amerykach, Afryce, Azji oraz oczywiście w całej Europie.


KONTAKT


PORTAL:
biuro.inkasso-plus.pl/status
SIEDZIBA:
Inkasso Plus Sp. z o. o.
ul. Sowińskiego 46
40-018 Katowice
Tel: 32-728-77-00
Fax: 32-728-77-88
email:
info@inkasso-plus.pl
kontakt do inspektora ochrony danych:
iod@inkasso-plus.pl
Nasi partnerzy: