Windykacja zagraniczna

Odzyskiwaliśmy pieniądze na całym Świecie


Zastanawiacie się Państwo, ile języków trzeba znać, aby skutecznie dochodzić swoich należności za granicą? Windykacja zagraniczna możliwa jest bez znajomości żadnego języka obcego!

Wystarczy jedynie skontaktować się z nami. Poprzez sieć spółek siostrzanych, biur partnerskich i zaprzyjaźnionych kancelarii prawnych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną obsługę należności w każdym miejscu na świecie. Inkasso Plus, korzystając z pomocy naszych sprawdzonych w wieloletniej współpracy zagranicznych partnerów, zleca dalszą obsługę windykacyjną. Cały proces kontaktowania się, monitowania i negocjowania z dłużnikiem bierze na siebie nasz partner działający w miejscu siedziby dłużnika. Przygotowywanie pism, sposób komunikowania się z dłużnikiem, tłumaczenia dokumentów, przepisy prawne obowiązujące w kraju dłużnika to już nie Państwa zmartwienie.

Pełną informację o podjętych działaniach i aktualnym statusie zleconej sprawy otrzymujecie Państwo na bieżąco, w języku ojczystym, bezpośrednio z naszego biura.
Usługa cross-border-inkasso, czyli windykacja międzynarodowa, obejmuje zarówno obsługę przedsądową, jak i prowadzenie spraw w postępowaniu nakazowym i egzekucyjnym.

Chlubimy się odzyskaniem wierzytelności od dłużników mających siedziby przede wszystkim w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Anglii, ale także w obu Amerykach, Afryce i Azji.